Destinácie

Na Facebooku sa hlasovalo za 7 divov Tatier

7 divov tatier

Vyše 500 fanúšikov hlasovalo za 7 divov Tatier vo Facebook kampani, ktorú zorganizoval Kontakt Wellness Hotel****

Vysoké Tatry, August 31, 2011 – Kontakt Wellness Hotel vyhlásil výsledky Facebook kampane, kde sa fanúšikovia podelili o svoje tipy na najkrajšie miesta v Tatrách, ktoré by mali byť súčasťou neoficiálneho zoznamu 7 divov našich nádherných veľhôr.

Pamiatky UNESCO na Slovensku

unesco heritage slovakia

Explore the most beautiful UNESCO monuments and natural sights, discover hidden caves or medieval streets of charming historical cities or traditional wooden houses of mountain folk culture. 

Vrátna dolina - turistika, lyžovanie, skialpinizmus

vratna dolina, slovakia

Vrátna dolina je považovaná za najkrajšiu dolinu Malej Fatry. Je to jedno z najvýznamnejších turistických a lyžiarskych stredísk na Slovensku. Ponúka široké možnosti aktívneho odpočinku v lete i v zime.

Gotická cesta - Spiš a Gemer

goticka cesta, spis, gemer, slovakiaGotická cesta je prvou tematickou kultúrno-poznávacou cestou na Slovensku. V ucelenom okruhu Vám predstaví najzaujímavejšie a najvzácnejšie skvosty regiónu Spiš-Gemer: vysoko na vrchoch sa týčiace hradné komplexy, zachované historické jadrá miest, múzeá a katedrály - ale aj klenoty akými sú dedinské kostoly, meštianske a remeselnícke domy, alebo romantické kamenné mosty, ale aj unikátne prírodné pamiatky a jaskyne.

Pritom nenarazíte iba na umelecké a stavebné diela gotiky, ale presvedčíte sa aj o kráse fascinujúcich stôp, ktoré tu zanechali aj iné kultúrno-historické epochy.

Malokarpatská vínna cesta

malokarpatska vinna cesta, slovakia

Hoci vo svetových encyklopédiách vína sa Slovensku zvyčajne ujde iba krátka zmienka a slovenské vína neplnia vo veľkom pulty obchodov a vinoték za jeho hranicami, Slovensko patrí medzi vinárske krajiny a jeho vína i vinohradnícke oblasti si zaslúžia pozornosť návštevníkov.

Kuriozity Bratislavy

bratislava, slovakia, kuriozity

Bratislava skrýva netušené množstvo unikátnych postavičiek, ktoré stojí za to stretnúť. Zoznámte sa s tými najzaujímavejšími.

Košice - Top 10 turistických atrakcií

kosice, slovakia

Prečo si vybrať pre organizáciu Vašej konferencie či školenia práve Košice? Okrem dobrej dopravnej dostupnosti lietadlom, vlakom i autom v rámci Slovenska má metropola východného Slovenska veľa čo ponúknuť.

Zavrieť
  1. Označte hotely, ktoré Vás zaujali.
  2. Pokračujte tu - POŠLITE HROMADNÚ POŽIADAVKU NA CENOVÚ PONUKU.
  3. E-mailom dostanete cenovú ponuku priamo od hotelových event managerov.

Poslať požiadavky